Sihirli Vine Videoları!

Sihirli Vine Videoları!

Yeni Vine fenomeni Zach King, hazırladığı 6 saniyelik sihirli Vine videoları ve esprili dili ile takipçilerini şaşırtıyor.

Son günlerde en çok kullanılan mobil uygulamalardan biri olan Vine, kullanıcılarına ilham kaynağı olmaya devam ediyor.  Film yapımcısı ve yönetmen olan Zach King, kısa videolar oluşturma ve paylaşma uygulamasını en yaratıcı şekilde değerlendiren kullanıcılardan biri.

Sıradışı fikirlerini bilgisayar efektleri ile birleştirerek esprili illüzyon videoları oluşturan King, kısa süre içerisinde Vine’da en çok izlenen fenomenler arasında yerini aldı. Post-production ve editing yeteneklerini kullanarak monitörden kedi çıkarma, el hareketiyle geceyi gündüze yapma, duvarlardan geçme gibi ilginç videolar paylaşan King, göz yanılsamalarını da etkili bir şekilde kullanıyor.

 
Zach King’in paylaştığı bu eğlenceli videolar yüzlerce takipçisi tarafından şaşkınlıkla izlenirken, video paylaşım platformu Vine daha birçok kullanıcıya ilham oluşturacak gibi görünüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IKEA Facebook Uygulaması: Zodiac 2014 Volkswagen Entegre Uygulaması: Amarok’la Karşı Karşıya →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.