Shopi go’nun Dijital Medya Planlama Ajansı MotionB Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Şub 2016
Shopi go’nun Dijital Medya Planlama Ajansı MotionB Oldu!

Shopi go’nun sıradışı konsept mağazacılığı, MotionB Dijital’in performans odaklı çalışmaları ile daha geniş kitlelere ulaşacak.

Türkiye’de online alışveriş kavramına farklı bir bakış açısı getiren Shopi go, alışılagelmişin dışında bir online alışveriş konsepti yarattı. Modadan lifestyle ürünlere, dekorasyondan kişisel bakıma kadar tasarımları ile öne çıkan ürünler sunan Shopi go’nun web sitesi de kullanıcıların daha fazla alışveriş keyfi yaşamaları için yenileniyor.

2016’ya yeniliklerle başlayan Shopi go, dijital reklam çalışmalarında da yeniliğe gitti ve dijital çalışmalara hizmet odaklı farklı bir yaklaşım getiren MotionB Dijital ile anlaştı. Böylece medya satın alma, Google reklamları ve sosyal medya reklamları ile sundukları ayrıcalıklı hizmetlerin dijital alanda daha fazla ses getirmesi sağlanacak.

Yenilenen shopigo.com mobil ve tabletlerde kullanıma açıldı ve çok yakında da yenilenen masaüstü ile sevenleriyle buluşacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Arama Sayfasının Sağındaki Reklamları Kaldırıyor! UNIQ İstanbul’un Yeni Dijital Ajansı; DONE! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.