Sevgililer Günü’ne Özel Görünmez Coca-Cola Makinesi

Sevgililer Günü’ne Özel Görünmez Coca-Cola Makinesi

Coca-Cola Sevgililer Günü için hayata geçirdiği projede  “Görünmez Coca-Cola Makinesi” ile sevgililer için eğlenceli bir sürpriz hazırladı.

Coca-Cola’nın diğer ülkelerde hayata geçirdiği eğlenceli projeleri hepimiz ilgi ile takip ediyoruz. Bu seferki proje ise Türkiye’den. Sevgililer Günü vesilesiyle eğlenceli bir reklam kampanyasını hayata geçiren dev marka, karanlık bir sokakta bir duvarın yan tarafına gizlenen Coca-Cola makinesi ile çiftleri şaşırttı.

Yalnızların göremediği Coca-Cola makinesi çiftler önünden geçerken bir anda ortaya çıkıyor ve onlara isimlerini soruyor. İsimleri renkli animasyonlarla duvara yansıtan makine son olarak çiftlere üzerinde isimleri olan kolaları hediye ediyor.

 
C-Section tarafından hazırlanan yaratıcı proje ile Coca-Cola bir kez daha adından söz ettirecek görsel bir şölene imza atmış görünüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Flört Uygulaması: Glimpse Samsung Virali: Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.