SEOZONE First International SEOZEO Summit

SEOZONE First International SEOZEO Summit

Türkiye’nin ilk uluslararası SEO konferansı SEOZONE First International SEOZEO Summit, Bilkent Cyberpark sponsorluğunda 21 Eylül’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu markaların internette görünür olma yarışı açısından günümüzde oldukça önem verilen konuların başında geliyor. Türkiye’de yeni gelişmeye başlayan SEO pazarlaması için ise son zamanlarda önemli adımlar atılıyor. Türkiye’nin en büyük SEO danışmanlık ajanslarından olan SEOZEO tarafından organize edilen SEOZONE First International SEOZEO Summit bu alanda gerçekleştirilen ilk uluslararası konferans olacak.

Dünyanın dört bir yanından gelecek olan SEO uzmanlarını ağırlayacak olan zirvede konuşmacılar arasında MajesticSEO’dan Dixon Jones, Distilled’dan Stephanie Chang gibi isimler yer alıyor. SEOZEO’nun kurucusu Yiğit Konur’un da konuşmacı olacağı zirveye Google’ı temsilen ise Berna Eriş katılım gösterecek.

SEOZONE First International SEOZEO Summit 21 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webrazzi Summit 2013 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.