23 Tem 23
Seoart menu icon D/A

Seoart ile Tanışın & Seoart Kimdir?

Seoart ile Tanışın & Seoart Kimdir?

Seoart merkezi İstanbul’da olan ve Oktay ÇOMAK tarafından 2016 yılında kurulan bir SEO ajansıdır. Türkiye’deki büyük şirketlere kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti vermektedir. Arama motoru algoritmalarını ve güncellemerini yakından takip ederek web sitelerini arama motoru yönergeleri doğrultusunda optimize eder. Seoart ekibi, geliştirmiş olduğu tool’lar ile veri analizi yapar. Bunu, markaların hedef kitlelerine yönelik web sitelerinde organik trafik artışı gözlemlemek amacıyla gerçekleştirir. Web sitelerinizi arama motoru sonuç sayfasında öne çıkması; hedef kitleniz için uzman, otorite ve güvenilir olması için optimize eder.

 

Seoart Ne Gibi Hizmetler Sunar?

 

Seoart, detaylı analizler yaparak web sitelerine kapsamlı bir SEO hizmeti verir. Web sitelerinin SEO noktasında eksiklerini gidermelerine yardımcı olurken organik trafiklerini artırmak için geliştirmeler yapar. Rakipleri analiz eder ve oluşturduğu raporları göz önünde bulundurarak web sitelerinin daha iyi bir pozisyonda sıralama almasını sağlar. Site audit, SEO migration, veri analizi, içerik pazarlaması, log inceleme, itibar yönetimi, dönüşüm oranı optimizasyonu, sayfa hızı optimizasyonu ve international SEO, Seoart’ın sunduğu hizmetlerdendir. Seoart, web siteniz üzerinde düzenli denetim ve veri analizi yaparak oluşabilecek sorunları önleyip takibini yapar. Kapsamlı arama motoru optimizasyonu ile organik trafiğinizi arttırmak en büyük hedeflerinden biridir.

 

Seoart Misyonu Nedir?

 

Seoart, SEO'nun diğer kanallar kadar ölçülebilir ve tahmin edilebilir olması gerektiğine inanır. Bu nedenle dijital pazarlamacıların zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için Seoart’ın misyonu; mevcut verilerden en iyi şekilde yararlanabilecek, anlayışlı ve güvenilir raporlar sunabilecek yenilikçi teknolojiler geliştirmektir.

 

Seoart Eğitim Düzenliyor Mu?

 

Seoart ajansının düzenlediği ‘’SEO Bootcamp’’ SEO alanında çalışmak ve kariyerine bu alanda yön vermek isteyen kişiler için düzenlenen tempolu ve öğretici bir eğitim kampıdır. Seoart ajansı, dijital pazarlama trendlerini yakından takip ederek ekibini de bu yönde büyütür. Bu yönde kariyer sahibi olmak isteyen kişilere eğitim düzenleyerek bir fırsat sunar. Bootcamp’i başarı ile tamamlayan adaylar Seoart ekibi ile çalışma fırsatı elde eder. Bu yıl ikincisi düzenlenen ‘’Seoart SEO Bootcamp’’ ile ilgili seoart.com sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

İlgili Haberler

SEOART'tan Log Analiz Rehberi
SEO & SEM menu icon
12 Ara 23
SEOART'tan Log Analiz Rehberi
Devamını Oku >