SEO Ajansı Webtures Dünyaya Açılıyor!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Eki 2015
SEO Ajansı Webtures Dünyaya Açılıyor!

Türkiye’nin SEO alanında lider ajanslarından Webtures, arama motoru optimizasyonu kapsamında verdiği hizmetleri artık global arenada sürdürecek.

SEO sektörüne 2009 yılında giriş yapan Webtures, sağlam temeller üzerine inşa edilmiş bir dijital pazarlama girişimi olarak; yurtdışına açılma hedefini gerçekleştirmek için önemli bir adım attı. Webtures İrlanda Dublin’de yeni ofisini açarak, dünyanın en büyük arama motoru Google’a komşu oldu.

SEO odaklı yaratıcı dijital pazarlama kampanyaları tasarlayan Webtures, sektöre yayınladığı kitaplar, dergiler ve konferanslar aracılığıyla önemli destekler sundu. Dijital pazarlamada etkinliklerini artırma stratejileri çerçevesinde, ajansın büyümesi geçtiğimiz iki yılda artarak devam etti. Webtures’in kurucusu Kaan Gülten, Türkiye’de arama motoru optimizasyonunun markalar için önemini anlatabilmek adına “Uzmanından SEO” ve “Sorularla SEO” kitaplarını sektöre armağan etti. Kaan Gülten, kurucusu olduğu Webtures’in başarılarını artık yurtdışına taşımaya hazırlanıyor.

Sunduğu çeşitli dijital pazarlama çözümleri ile Sabancı Holding, Tchibo, AKŞAM, Migros, Kiğılı, Yataş gibi markalara hizmet veren Webtures; bu hamlesi ile Avrupa’da ofis açan ilk Türk SEO Ajansı oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← FOLX’tan Kitapseverlere Özel Girişim: BirYudumKitap.com CRM Medya, 4-8 Kasım’da CNR Emlak’15 Fuarı’nda! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.