Selen Kozmetik’in Sosyal Medya Ajansı İmalathane Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Nis 2015
Selen Kozmetik’in Sosyal Medya Ajansı İmalathane Oldu!

Türkiye’nin önde gelen kozmetik ve kişisel bakım markası Selen Kozmetik, sosyal medya çalışmaları için İmalathane ile çalışacak.

Urban Care ve Live Clean ile saç bakımı konusunda Türkiye kozmetik ve kişisel bakım sektöründe hizmet veren Selen Kozmetik, sosyal medya çalışmaları için İmalathane New Media Creative Agency ile anlaştı.

Bu yeni işbirliği ile ilgili olarak ajansın bize ilettiği açıklamayı aşağıda paylaşıyoruz;

İmalathane, Selen Kozmetik’i seviyor…

Enerjisini yaşadığı şehirle bütünleştiren,  şehrin ruhunu ise saçlarına yansıtan herkes için güzel bir haberimiz var!

Urban Care ve Live Clean ile saç bakımı konusunda gönüllere taht kuran Selen Kozmetik, İmalathane New Media Creative Agency ile güç birliği yaparak, Voltran’ı oluşturma kararı aldı.

Selen Kozmetik’in sosyal medya hesaplarını yönetmeye başladıktan sadece 1 gün sonra saçları 2 karış uzayan İmalathane ekibi, “Şehrin enerjisine en çok biz bayılıyoruz!” diyerek, yakın zamanda Urban Care ve Live Clean Türkiye sosyal medya hesaplarında neler yaşanabileceğine dair ufak bir tüyo verdi.

Kanada’nın en doğal bakım ürünü Live Clea  ve Urban Care’in neşe dolu enerjisini, İmalathane ile sosyal medya sularında tecrübe etmeye hazırsanız, başlıyoruz…

Emrah Şener ve Çiğdem Dalyan tarafından kurulan İmalathane, 2009 yılından bu yana portföyündeki markalara dijital pazarlama ve sosyal medya hizmeti veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 41? 29! İle Grey İstanbul Birleşti! Instagram’da Doğrudan Satış Yapan Yerli Girişim: Malzemeciniz.com →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.