SEK Peynir İle Dayanılmaz Lezzetler: AckenBakma.com

Projeler, Web siteleri 16 Haz 2015
SEK Peynir İle Dayanılmaz Lezzetler: AckenBakma.com

Antonyo Bandıras, Lahana Del Rey, Tostoyevski ve daha niceleri “Açken Bakma”da bir araya geldi.

İyi sütten iyi peyniri tüketicisiyle buluşturan SEK’in yeni projesi “Açken Bakma” yayına girdi. Türkiye’deki içerik pazarlaması işleri arasında öne çıkan Açken Bakma’da SEK Peynir Ailesi ile özel olarak hazırlanmış 50 lezzetli tarif bulunuyor.

Ziyaretçiler siteye girdikleri saate göre öğünlere bölünmüş, birbirinden lezzetli şekilde fotoğraflanmış tariflerle karşılaşıyor. Kısa zamanda ve kolayca hazırlanabilir şekilde tasarlanan tarifler eğlenceli isimleriyle de dikkat çekiyor: Salçala Yavrum Salçala, Böreking Bad, Bir Sen Bir Ben Bir De Göbek, Instarhana, Armutlu Son, Biri Bizi Közlüyor ve çok daha fazlası Açken Bakma‘da peynir severleri bekliyor.

a

b

c

sek peynir ile dayanılmaz lezzetler açkenbakma

sek peynir açkenbakma

Tribal Worldwide İstanbul’un Açken Bakma projesi geçtiğimiz yıl da Maret ürünlerinin yer aldığı içeriklerle de çok konuşulmuş ve farklı organizasyonlarda ödüle layık görülmüştü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Süvari Babalar Günü Kampanyası: En Şık Babam Fibaemeklilik Instagram Kampanyası: #BabamlaBen →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.