Projeler, Ödüller, Yeni Markalar… 2022 Scope İçin Nasıl Geçti?

Ajans Haberleri, Haberler 02 Oca 2023
Projeler, Ödüller, Yeni Markalar… 2022 Scope İçin Nasıl Geçti?

Scope ödüller, yeni markalar, gerek globalde gerek yerelde başarılı projeler, yepyeni start-up’lar ile 2023’ü karşılıyor.

2022’yi sonlandırmaya hazırlanırken, Scope sosyal medyada paylaştığı videoyla dolu dolu geçen bir yılının özetini paylaştı. Ödüller, yeni markalar, gerek globalde gerek yerelde başarılı projeler, yepyeni start-up’lar ile 2023’ü karşılamaya hazır.

2022 Yılı Scope İçin Bol Ödüllü Geçti

2022 yılında da ödülleri es geçmeyen Scope, ses getiren işlerin yarıştığı Felis, Altın Örümcek, Istanbul Marketing Awards, We-Awards gibi Türkiye’nin en prestijli ödül törenlerinde kazandığı 15 ödülle yılı kapatıyor.

Scope bu yıl 17. ödül töreni gerçekleşen Felis 2022’den 4 ödülle ayrıldı. “Veriden Çıkan Ürün/Hizmet/Deneyim” kategorisinde Mevzu App, “Eğitim ve Farkındalık” kategorisinde Medikaynak DigiPath Felis kazanırken “Eğitim ve Farkındalık” kategorisinde 2 Felis Başarı Ödülü’nün de sahibi oldu.

Altın Örümcek Ödülleri’nden 3 proje 3 ödül diyerek Nef, Roche ve Hasanoğlu markalarıyla birlikte ödüllerin sahibi olurken geçtiğimiz günlerde Istanbul Marketing Awards’tan tam 6 ödülle ayrıldı. IMA 2022’de de Tasarım ve Yaratıcılık, Marka İletişimi, Ürün Geliştirme & Deneyim & Satış Ortamı ana kategorilerinde 6 farklı dalda aldığı ödülle 2022’ye güzel bir kapanış yaptı.

Scope, 2022’de Yepyeni Markalarla Buluştu

Markalarına dijital yolculuk deneyimi yaşatan Scope, projelerine köklü uzmanlığı ile  devam ederken diğer yandan yeni markalarını kucakladı. Eczacıbaşı, Sanofi, Viatris, CocaCola, Acıbadem LifeClub, Roma Bant, Fuzul Holding gibi sektörün önde gelen markaları Scope çatısı altında buluştu.

Global İşlere Scope İmzası Atıldı

Roche için geliştirdiği sağlık alanında uçtan uca tedavi yönetimini kapsayan benzersiz bir ürün olan Coral projesi ile Scope, 4 kıta, 12 ülkede hasta ve hasta yakınlarının yaşamlarına dokundu. Geçtiğimiz yıl çalışmalarına başlanıldığı anda ödülleri beraberinde getiren bir proje olan Coral bu sene de farklı ödüllere layık görüldü. Coral projesiyle globale açılan Scope, ulusal alanda projeler geliştirmeye Novo Nordisk için geliştirdiği Diabetes University ve NovoWeight projeleri ile devam ediyor. 

Scope Girişimleri Ödülleri Toplamaya Başladı, 2023 Yılı İçin Hazır…

Markalarını dijital yolculuk deneyimi yaşatmayı hedefleyen Scope, kendi bünyesinde geliştirdiği ve yatırım yaptığı girişimleriyle de ödüllük işlere imza atıyor. Scope 2022’de start-up’ların ödüllerini toplamaya başladı ve start-up’larından Mevzu App, Felis 2022 ve Istanbul Marketing Awards’tan ödüllerle döndü. Scope bünyesinde bulunan Mevzu App, Gol Kralı App, Nef Online , Loyalty App kullanıcıların beğenisine sunulup beğenileri toplarken, 2023 için yepyeni start-up projelerini için hazırlanıyor.

2023’te Scope’u Neler Bekliyor?

Yoğun bir yılı geride bırakan Scope ekibi de günden güne büyüyor. 2023’e büyüyen ekibi ve yeni müşteriyle mutlu bir başlangıç yapacak olan Scope yepyeni projelere imza atacağı daha 2022’den belli olsa da 2023’te bizi hangi proje ve ödüllerin beklediğini merak ediyoruz doğrusu…

Scope’u sosyal medya hesaplarından takip ederek yeni marka ve projelerinden haberdar olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris’e turizm/gayrimenkul sektöründe yeni marka: Mediterra. ROIBLE, İzmir'de Düzenlenen Oniki Etkinliğine Katıldı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.