Sbarro’nun Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 10 Haz 2016
Sbarro’nun Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Türkiye’deki faaliyetlerine 2007 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. bünyesine katılmasıyla başlayan Sbarro, Türkiye kurumsal web sitesini yeniden Woohoo Digital imzasıyla yeniledi.

Kullanıcı alışkanlıkları ve gelişen dijital dünya trendleri dikkate alınarak yenilenen web sitesi, mobil ziyaret yoğunluğu da göz önünde bulundurularak, 3 farklı ana boyut desteğiyle responsive yapıda ve retina ekranlı cihazlar da dikkate alınarak hayata geçirildi.

Yenilenen web sitesi tarafında göze çarpan bir diğer yenilik ise restoranlar sayfası oldu. Google Maps entegrasyonu ile desteklenen sayfa üzerinden kendinize en yakın Sbarro restoranını kolayca bulabilmeniz mümkün.

sbarro kurumsal web sitesi

Sbarro Türkiye hakkında tüm kampanyaları takip edebileceğiniz, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz ve tüm gelişmelerden anlık haberdar olabileceğiniz web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti Factoring'in Web Sitesi Yenilendi Zade Vital İle Üzerindeki Yükü Azalt →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.