Sarelle Gofret’ten Kaçış Oyunu Konseptli Lansman Kampanyası

Sarelle Gofret’ten Kaçış Oyunu Konseptli Lansman Kampanyası

Sarelle Gofret, yükselen kaçış oyunu trendini lansman kampanyası’na çevirdi.

Sarelle, yeni gofret ürününün lansman kampanyası için son zamanların en hızlı yükselen trendlerinden evden kaçış oyunlarına olan ilgiyi değerlendirdi. Sarelle Gofret Facebook sayfasında başlayarak, kameraların canlı yayında olacağı bir evde devam edecek olan yarışma; kaçış oyunlarının macera dolu deneyimini kullanıcılara sunuyor.

Bir Lezzet Şaheseri’nin Peşinde isimli oyunun çekimleri, markanın TV reklamlarında odak noktada bulunan Eiffel Kulesi, Mısır Piramitleri, Çin Seddi gibi objelerin yerleştirildiği bir mekanda gerçekleştirilmiş. Facebook kampanyası ile geleneksel reklam ile sosyal medyayı bir araya getiren oyunun kurgusu, gerçek hayatta gerçekleşecek bir final ile son buluyor.

sarelle gofret kaçış oyunu lansman kampanyası

Sarelle Gofret Facebook sayfasında yayınlanan oyun, ev içinde yer alan nesnelerin TV reklamlarından ipucu elde ederek sırayla bulunması ile tamamlanıyor. Katılımcı her bulduğu nesne ve paylaştığı reklam sonucu Sarelle Gofret Hediye paketi için çekiliş hakkı elde ediyor. Ayrıca yine çekilişle belirlenen 10 katılımcıya ise Lezzet Şaheseri’nin Peşinde Evi’nde kaçış oyununa katılma hakkı veriliyor.

22 Mart’ta İstanbul’da gerçekleşecek ve internet üzerinden canlı olarak yayınlanacak olan Sarelle Gofret’in evden kaçış oyunu sonucunda Altın, Gümüş ve Bronz madalyalar verilecek.

Puntual İstanbul imzalı “Lezzet Şaheseri’nin Peşinde” lansman kampanyasına Sarelle Gofret Facebook sayfası üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı Snapchat Kampanyaları Beşiktaş ve Beko’dan Nostaljik Kampanya: Efsane Kartallar →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.