Samsung’un iPhone’la Dalga Geçen Reklam Serisi

Samsung’un iPhone’la Dalga Geçen Reklam Serisi

Samsung yeni kampanyasında; indirme hızı, ekstra aksesuar, hızlı şarj ve kamera özellikleri konusunda iPhone’u tiye alıyor.

Samsung, reklam kampanyalarında tatlı-sert şekilde iPhone’la dalga geçmeye devam ediyor.  Güney Koreli teknoloji devi, bu kez Apple mağazalarındaki teknolojik destek veren bir çalışan ve ona; indirme hızı, cihazı şarj ederken aynı anda müzik dinleyebilme özelliği, hızlı şarj ve kamera hakkında sorular soran potansiyel müşterilerle iPhone’u tiye alıyor.

Ingenius: Speed, Ingenius: Dongle, Ingenius: Fast Charger ve Ingenius: Camera isimlerini taşıyan 4 spotluk reklam serisinde müşteriler, Apple çalışanını sordukları sorularla köşeye sıkıştırıyor. Mağaza çalışanı, pek çok noktada Samsung’un iPhone’dan daha iyi olduğunu kabul etmek durumunda kalıyor.

Reklam filmlerinde, Samsung’un yüksek yükleme hızı, şarj ve telefon şarjdayken müzik dinlemek için ekstra pek çok farklı aksesuarla (dongle) adaptöre gerek duymayışı ve kamera kalitesi ön plana çıkarılıyor.

 

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Katlanınca Trafiği Ortadan Kaldıran Broşür Noel Baba’nın Varlığına İnanıp Küresel Isınmayı Reddedenleri İkna Kampanyası →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.