Samsung Akıllı Bilekliği: Gear Fit

Samsung Akıllı Bilekliği: Gear Fit

Samsung, özellikle sporcular için geliştirilen yeni giyilebilir teknoloji ürünü Gear Fit akıllı bilekliğini tanıttı.

Samsung, Mobil Dünya Kongresi’nde gerçekleştirdiği etkinlik ile yeni telefonu Galaxy S5’in lansmanı ile birlikte sporcular için geliştirilen akıllı bilekliği Gear Fit’in tanıtımını da yaptı. Kalp atıuş hızı, uyku monitörü ve adım sayar gibi sensörleri ile öne çıkan bileklik kronometre ve zamanlayıcı gibi özellikleri de barındırıyor. Arama yapma, e-posta gibi özellikleri de barındıran akıllı bileklikte bazı uygulamalar için bildirim desteği de bulunuyor.

Samsung Gear Fit, 1.84 inç ve 432×128 piksel çözünürlükte kavisli Super AMOLED ekranı ve 210 MAh bataryası ile kullanıcılara sunulurken, teknik olarak ise değiştirilebilen kayış ve su ile toza dayanıklılık özellikleri ile dikkat çekiyor.

samsung gear fit

Gri, turuncu ve siyah gibi renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak olan Samsung akıllı bilekliği Gear Fit’in Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Ağ Paylaşım Aracı: Postcard Google+ Sayfası Denetim ve Analiz Aracı: Steady Demand →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.