Sahadaki Mücadele Sırasında Belirginleşen OMO Logosu

Sahadaki Mücadele Sırasında Belirginleşen OMO Logosu

OMO, yeni ürünüyle bir futbol takımına sponsor oldu ve iş birliğini duyurmak için takımın formalarına, yalnızca sahadaki mücadele sırasında belirginleşen bir logo yerleştirdi.

Unilever çatısı altındaki OMO, vücut kokularını giysilerden uzaklaştıran, sporculara yönelik yeni ürünü “OMO Sports” için Latin Amerikalı futbol takımı Corinthians ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

F.Biz’le bir araya gelen OMO, Brezilya futbolunun en iyi takımlarından biri olan kulübün formasına yerleştirdiği OMO Sports logosunu beklenmedik bir şekilde görünür olmasını sağladı ve “The Sweat Sponsorship” kampanyasını hazırladı.

OMO Sports logosu, galibiyet için sahada sürekli çalışan futbolcuların terlettiği formalarla belirginleşti. Sponsorluk, Latin Amerika’nın en büyük futbol şampiyonası başlangıç maçında duyuruldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coral Travel’ın Taximpro İmzalı Reklam Filmi Samsung Yeni Kampanyasında Ekranları Karartıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.