Saatchi & Saatchi Paris’ten Dekatlon Buzz’a Transfer

Ajans Haberleri, Haberler 06 Kas 2014
Saatchi & Saatchi Paris’ten Dekatlon Buzz’a Transfer

Saatchi & Saatchi Paris’te sosyal medya grup liderliği yapan Martin Hildgen, Dekatlon Buzz’a proje ve marka yöneticisi olarak transfer oldu.

Fransa, Saatchi & Saatchi Paris reklam grubunda sosyal medya grup lideri olan Martin Hildgen, Türkiye’nin sosyal medya alanında öncü bağımsız ajanslarından Dekatlon Buzz uluslararası pazarlama ekibinde yeni görevine başladı. Hildgen, ajansın Türk Hava Yolları ve Rixos Hotels gibi uluslararası markalarına proje ve marka yöneticisi olarak hizmet verecek.

Martin Hildgen, IUT Nantes Üniversitesi’nde işletme eğitimi aldıktan sonra ESSCA üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. Kariyerine medya sektöründe başlayan Martin, Vice Medya Grubunda komünite yöneticisi olarak devam etti. Martin, en son olarak Saatchi&Saatchi + Duke ajansında L’OR Espresso, HSBC, Visa markalarına hizmet veriyordu. Ayrıca, Hollwood Chewing Gum için büyük çaplı bir kampanya olan ShowFreshFace’i yürüttü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nef’in Reklam Stratejisi Facebook Başarı Hikayeleri Arasına Girdi! Finansbank’ın Sosyal Medya Ajansı Wox Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.