ROIPUBLIC 10. Yılını Kutluyor!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Tem 2022
ROIPUBLIC 10. Yılını Kutluyor!

Google’ın Premier partnerleri arasında yer alan ROIPUBLIC Dijital Reklam ve SEO Ajansı, sektörde hizmet verdikleri tüm markaları, iş ortakları ve uzman ekibi ile birlikte 10. yılını gururla kutluyor.

Faaliyet hayatına 2012 yılında başlayan ROIPUBLIC, markaların dijital yansımalarını güçlendirmeye ve pazar paylarını büyütmeye tüm hızıyla devam ediyor. Başlangıcından bu zamana geçen 10 yıl içerisinde yalnızca bir ajans konumunda değil, markaları için partner ve iş ortağı olma odağıyla adımlarını atıyor. Ücretli reklam, sosyal medya yönetimi, medya satın alma, arama motoru optimizasyonu ve ölçümleme gibi alanlarda sunduğu hizmetler ile markalara 360° dijital dönüşüm getirisi sağlıyor.

ROIPUBLIC, %100 şeffaflık ilkesini benimseyerek markaları için yatırım getirisini en üst düzeye taşımaya devam ediyor. Teknik web sitesi iyileştirmelerinden görünürlüğünüzün artırılmasına, doğru dijital yatırım ile potansiyel müşterilerinize ulaşılmasına kadar uçtan uca bir yol haritası sunuyor. Bu yol haritası üzerinde size, mücadeleye hazır ve aksiyon odaklı dev bir ekip eşlik ediyor.

Faaliyet hayatının 10. yılını mutluluk ve gururla kutlayan ROIPUBLIC, bu yılın mottosu ile markalarına ve iş ortaklarına “sizi benzersiz kılan özelliklerinizi, dijital dönüşümle buluşturmaya devam edeceğiz.” mesajını veriyor.

Başarılarının devamını dileriz, nice yıllara ROIPUBLIC!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gratis’in Dijital Medya Konkuru Açıklandı. Destex Digital’in Kreatif Ajansı Fame+Noble’a Brandverse Awards Ödülü! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.