ROIBLE SEO Ajansı’na 2 Yeni Marka!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Eki 2019
ROIBLE SEO Ajansı’na 2 Yeni Marka!

Bünyesinde Silk and Cashmere, Smartpro Akademi, Formassist gibi markaları bulunduran ROIBLE’ın müşteri portföyüne MySoft Dijital Dönüşüm A.Ş. ve Online Yedek Parça(OpelGM) markaları katıldı. Firmaya özel SEO çalışmaları gerçekleştiren ROIBLE, bundan böyle know-how ve tecrübesini Mysoft A.Ş. ve Online Yedek Parça’yı organik kanallarda büyütmek için kullanacak.

Mysoft Hakkında

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. bilişim sektöründe deneyimli bir ekibin bir araya gelmesiyle dijital dönüşüm alanında hizmet vermek üzere 2008 yılında kurulmuştur.  CRM, E-fatura, iş zekası ve e-mutabakat konularında YTÜ Teknopark’ta hizmet vermektedir.

Onlineyedekparca.com Hakkında

Online Yedek Parça ise Türkiye’nin en büyük otomobil yedek parça satış sitelerinden birisidir. 10 kadar otomobil markasının binlerce ürününe ulaşabileceğiniz onlineyedekparca.com 2008 yılından itibaren İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gricreative’e WebAward’tan 2 ödül Designneuro Altın Örümcek’te 2 Projeyle 3 Dalda Finalde! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.