Rixos Hotels Sosyal Medya Ajansı Dekatlon Buzz Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 06 Mar 2014
Rixos Hotels Sosyal Medya Ajansı Dekatlon Buzz Oldu

Dijital pazarlama ve sosyal medya iletişiminde çalışmalarına hız veren Rixos Hotels, dijital dünyanın kapılarını Dekatlon Buzz ile aralayacak.

Türk misafirperverliğini uluslararası arenada tanıtmayı misyon edinen ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Rixos Hotels, dijital pazarlama ve sosyal medya ajansını belirledi. Rixos Hotels, 2014 başı itibariyle deneyimli ve alanında öncü ajanslardan biri olan Dekatlon Buzz ile ilerleme kararı aldı.

Sosyal medya alanında pazarlama iletişimi çalışmalarını ve misafir hizmetleri servislerini Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olmak üzere dört dilde uygulama kararı alan Rixos Hotels, farklı coğrafyalarda yoğun olarak kullanılan Facebook, Twitter, Vkontakte, Tripadvisor gibi mecralarla işbirliklerine start verdi.

Sosyal medya takibi, analizi, dijital PR gibi hizmetleri olan sosyal medya ajansı Decatlon Buzz, Unilever, Bosch, Vodafone, Mc Donalds, Eti ve Nestle  gibi öncü markalara hizmet veriyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pharos Media’nın Performansı Yeni Logosuna Da Yansıdı Facebook Yeni Kampanya Ve Reklam Yapısına Geçiyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.