Reta’dan Özel Yılbaşı Çekilişi

Ajans Haberleri, Haberler 26 Ara 2014
Reta’dan Özel Yılbaşı Çekilişi

Reta Ajans yılbaşı kutlamalarında geleneğin dışına çıkarak, özel çekiliş kampanyası ile yeni yıl heyecanını ikiye katlıyor.

Ankara’lı dijital ajans Reta, Milli Piyango çekilişleri için ümidini kaybedenlere yeni bir deneyim sunuyor. Yeni yıla girerken takipçilerinin heyecanını yükseltmeyi hedefleyen ajans, birbirinden ilginç ödüllerin olduğu alternatif bir yılbaşı çekilişi organize ediyor.

Reta Yılbaşı Özel Çekilişi’ne katılmak isteyenler kampanya kapsamında hazırlanan mikrositeye girerek isim-soyisim, firma, eposta ve telefon bilgileri ile biletlerini alabiliyorlar. Çekiliş kampanyasının ödülleri arasında ise sosyal medya içerik yönetiminden kişiye özel tasarımlara ve çeşitli etkinliklere kadar birçok hizmet ve aktivite bulunuyor. 18 yaşından büyük olan herkesin katılabildiği çekilişte, büyük ikramiye haricinde talihliler kategorilerine ait ödüllerden istedikleri birini seçme hakkına sahip.


reta ajans özel yılbası çekilişi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Multinet’in CRM Ajansı directComm Oldu Generation M’in Yeni Müşterisi PiCK UP! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.