Renee’ye Uluslararası Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Haz 2017
Renee’ye Uluslararası Ödül!

Dünyanın dört bir tarafından 6.000’den fazla ajansın ve markanın yarıştığı 23. Communicator Awards’ın kazananları belli oldu.

AIVA’nın düzenlediği ve Disney, HBO, Yahoo gibi şirketlerin üst düzey yöneticilerinin “Yaratıcılıkta Mükemmeliyet” anlayışıyla jüri üyeliği yaptığı yarışmada web sitelerinden, sosyal medya iletişimine kadar birçok dalda en başarılı işlere ödülleri verildi.

Geçtiğimiz günlerde Social Media Awards Turkey’de Tur Şirketleri Kategorisi’nde Altın Ödül alan Renee, şimdi de Jolly Tur iletişimi ile Sosyal Medya Kampanyası Kategorisi’nde “Award of Distinction” ödülüne layık görüldü. Jolly Tur’un 2016 yılında başladığı “Tatilin Geldiyse Haydi Jolly” sloganıyla çıkan kampanyayı sosyal medyaya taşıyan reklam ajansı, markanın hedef kitlesi olan beyaz yakalılar için tatilin bir lüks değil, ihtiyaç olduğu iç görüsüyle yola çıkarak “Tatili gelenlerin” hikayelerini anlattı.

Ödül alan içerikleri incelemek için Tatili Gelenler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← DenizBank Emekli Bankacılığı Sosyal Medya İletişiminde great’i Tercih Etti Global Dijital Ajans Ağı DAN, UX İle Büyüyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.