Renee, Social Media Awards Turkey’de Ödül Aldı!

Ajans Haberleri, Haberler 25 May 2017
Renee, Social Media Awards Turkey’de Ödül Aldı!

Türkiye’deki marka ve ajansların sosyal medya performanslarını tarafsız verilere göre ölçen ilk ve tek yarışması olan Social Media Awards Turkey’in kazananları belli oldu.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçen yarışmanın kazananlarını seçen sektörün saygın kişilerinden oluşan jüri, BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” verilerini kullanarak tercihlerini yaptı. 2016 Nisan ile 2017 Mayıs tarihleri arasında yayınlanan en başarılı işlere ödülleri verildi.

Tamamen tarafsız ve veriye dayalı olan analizlere göre Renee, Jolly Tur ile Tur Şirketleri Kategorisi’nde Altın Ödül’e layık görüldü. Jolly Tur’un 2016 yılında başladığı ‘’Tatilin Geldiyse Haydi Jolly’’ sloganıyla çıkan kampanyayı sosyal medyada zenginleştiren reklam ajansı, markanın hedef kitlesi olan beyaz yakalılar için tatilin bir lüks değil, ihtiyaç olduğu iç görüsüyle yola çıkarak #tatilimgeldi hashtag’i ile bir sosyal medya kampanyası gerçekleştirdi.

Beyaz yakalıların ‘’Tatilim Geldi!’’ durumlarını Facebook ve Instagram’daki eğlenceli içeriklerle anlatan Renee, bir sene boyunca devam eden kampanyanın başarılı performansı sayesinde bu önemli ödülün sahibi oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Red & Grey Media’ya İki Ödül Birden! Dentsu Aegis Network, SesliHarfler’i Satın Aldı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.