Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı 2014

Diğer Eğitimler, Eğitim 18 Ağu 2014
Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı 2014

Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı bu yıl “Birlikte Hayata” markası işbirliği ve Migros’un desteği ile 1-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Reklamcılık Vakfı, reklam sektöründe kariyer hedefleyen yaratıcı ve lider ruhlu üniversite öğrencilerini Çaylak Kampı’na davet ediyor. Vakfın her yıl gerçekleştirdiği programda üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri çeşitli eğitimler alarak, iletişim profesyonelleri ile bir araya gelme imkanı elde ediyor.

Çaylak Kampı’nın sonunda katılımcılar Genç Yetenek Programı’na dahil edilerek, sektördeki iş başvuru süreçlerini yönetebilmelerine destek olma hedefinde olan Coaching Programı’na da katılma hakkı kazanacak.

Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı’na katılmak isteyen reklamcı adayları 22 Ağustos’a kadar özgeçmiş, tavsiye mektubu, akademik notlar ve sektörle ile ilgili proje ya da portfolyosunu rv@rv.org.tr adresine gönderebilecek. Ayrıca başvurusu kabul edilen adaylardan Reklamcılık Vakfı’na 50 TL bağışta bulunmaları istenecek.

Çaylak Kampı hakkında detaylı bilgiye Reklamcılık Vakfı web sitesinden ulaşabilir ve kamp programını şuradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hayat Bilgisi Okulu Sosyal Medya ve İletişim Dersleri Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.