Reklam5’e 5 Farklı Kategoride 5 Gold Stevie!

Ajans Haberleri, Haberler 14 Ağu 2018
Reklam5’e 5 Farklı Kategoride 5 Gold Stevie!

Türkiye’nin en çok uluslararası ödül alan dijital ajanslarından Reklam5, sektörün dünya çapındaki en prestijli ödüllerinden Stevie International Business Awards’ta bu yıl da elde etmesi zor bir başarıya imza atarak 5 farklı kategoride toplam 5 Gold Stevie ödülüne lâyık görüldü.

Stevie Ödülleri değerlendirme sürecinde, birçoğu dünyanın en büyük ajansları ve iş dünyasının global aktörleri arasında yer alan, toplamda 74 farklı ülkeden 3 bin 900 katılımcı, 12 ayrı jüride görev alan toplam 270 üst düzey yönetici karşısında görücüye çıktı.

Geçtiğimiz yılı 3 Stevie ile kapatarak önemli bir başarıya imza atan Reklam5, bu yıl çıtayı yükselterek Automotive & Transport Equipment kategorisinde – Çetaş Otomotiv, Computer Services kategorisinde – İnnova, Consumer Products – Durables kategorisinde – Altın Yatak, Health Products & Services kategorisinde – İstanbul Cerrahi Hastanesi, Materials & Construction kategorisinde – AE Arma-Elektropanç projeleri ile Gold Stevie ödülünü almaya hak kazandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Spotify, Atlanabilen Reklamları Test Ediyor ta!da! Outdoor’un Sosyal Medya Ajansı Red & Grey Oldu! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.