Reklam5 Yılın En İyileri Arasında

Ajans Haberleri, Haberler 27 Mar 2018
Reklam5 Yılın En İyileri Arasında

Reklam5 tüm dünyada 25 yıldır düzenlenen ve sektörün en prestijli ödülleri arasında yer alan Campaign Agency & Brand of the Year ödüllerinde, “Web&Mobil Tasarım ve Çözüm” ve “Independent Agency of the Year” kategorilerinde finale kalarak, “Web &Mobil Tasarım ve Çözüm” kategorisinde yılın ajansı ödülüyle onurlandırıldı.

2018 yılında müşterilerine Türkiye İş Bankası, Dardanel, İnnova, Altın Yatak, Karsan gibi markaları ekleyerek hızlı bir başlangıç yapan Reklam5, özellikle son 4 yılda Stevie, Muse, IMA, Horizon gibi dünya çapında prestije sahip birçok ödül töreninden 30’un üzerinde ödülle dönerek dikkat çekici bir performans sergilemeyi başardı. “Creative on top of technology” mottosuyla 2018 yılında kabuk değiştiren Reklam5, tümüyle kendi ürünü olan R5Commerce e-ticaret altyapısı ve R5CMS içerik yönetim sistemi ile dünyada kendi altyapısı ile geliştirme yapan sayılı dijital ajans arasında. Bunların yanı sıra sunduğu kullanıcı deneyimi tasarımı, SEO ve performans pazarlaması, sosyal medya yönetimi, kreatif iletişim çözümleri ile kapsamlı bir dijital pazarlama ve iletişim hizmeti veriyor.

Geçtiğimiz yıl kurulan New York ofisiyle birlikte global partnerleriyle aynı zaman diliminde hizmet vermeye başlayan Reklam5, 2018 yılının sonlarında yalnızca Kuzey Amerika’da e-ticaret platformlarını hedefleyen bir data hizmetinin de lansmanını planlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Alibaba ve Ford’un Test Sürüşü Yapılabilen Araç Otomatı Google, Yalan Haberleri Google News Initiative’le Durduracak →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.