Reklam Sektörünün Futbol Turnuvası ReLiga Başladı!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Eki 2014
Reklam Sektörünün Futbol Turnuvası ReLiga Başladı!

Reklam sektörü çalışanlarından oluşan 28 takımın katılımıyla ortaya çıkan Reklamcılar Ligi maçları 14 Ekim 2014 tarihinde başladı.

Türkiye’den 28 farklı reklam ajansı ve yapım stüdyosunun çalışanlarından oluşan takımlar ilk kez düzenlenen Reklamcılık Ligi, ReLiga’da karşı karşıya geldi. 14 Ekim 2014 tarihinde başlayan maçlar, zaman zaman sosyal medyaya da yansıyan heyecanlar içinde oynanmaya devam ediyor. Lig tamamlandığında ortaya çıkacak gol kralına ve her hafta en iyi oyuncuya ödüller verilecek.

ReLiga’ya katılan takımlar şöyle: Kala Film, Autonomy, Dinamo İstanbul, Anima İstanbul, Alametifarika, TBWA, Medina Turgul DDB, Rafineri, Y&R Group, ManAjans JWT, Publicis Yorum, Mc Cann İstanbul, Güzel Sanatlar, Ogilvy, Leo Burnett, Havas Worldwide, Saatchi&Saatchi, Alice BBDO, Tribal Worldwide, MARKA Ajans, Wanda Digital, Titrifikir, Happy People Project, Alaaddin, Alafortanfoni, Dijital Sanatlar, Concept ve Youth Republic.

Web sitesinde verilen bilgilere göre ReLiga’da tüm maçlar Etiler Akatlar Mayadrom Halı Saha Tesisleri’nde oynanacak. Siz de gidip yerinde izlemek isterseniz iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ReLiga Facebook sayfasında güncel bilgileri, maç özetleri ve röportaj videolarını ve fotoğrafları görebilirsiniz.

reklamcılar

reklamcılar ligi

religa turnuva

religa

reklam sektörünün futbol turnuvası

reklam sektorünün futbol turnuvası religa

reklam sektorünün futbol turnuvası religa başladı


Reklam sektörünün futbol turnuvası ReLiga ile ilgili bir de tanıtım filmi bulunuyor. Kala Film ve Animasyon Cumhuriyeti’nin birlikte ortaya çıkardığı filmi aşağıda izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola'dan Ücretsiz Wi-Fi Kampanyası Pegasus ve iProspect’in SEO Başarısı →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.