Reklam sektörü çalışanlarından oluşan 28 takımın katılımıyla ortaya çıkan Reklamcılar Ligi maçları 14 Ekim 2014 tarihinde başladı.
Türkiye'den
28 farklı reklam ajansı ve yapım stüdyosunun çalışanlarından oluşan takımlar ilk kez düzenlenen Reklamcılık Ligi, ReLiga'da karşı karşıya geldi. 14 Ekim 2014 tarihinde başlayan maçlar, zaman zaman sosyal medyaya da yansıyan heyecanlar içinde oynanmaya devam ediyor. Lig tamamlandığında ortaya çıkacak
gol kralına ve
her hafta en iyi oyuncuya ödüller verilecek.
ReLiga'ya katılan takımlar şöyle: Kala Film, Autonomy, Dinamo İstanbul, Anima İstanbul, Alametifarika, TBWA, Medina Turgul DDB, Rafineri, Y&R Group, ManAjans JWT, Publicis Yorum, Mc Cann İstanbul, Güzel Sanatlar, Ogilvy, Leo Burnett, Havas Worldwide, Saatchi&Saatchi, Alice BBDO, Tribal Worldwide, MARKA Ajans, Wanda Digital, Titrifikir, Happy People Project, Alaaddin, Alafortanfoni, Dijital Sanatlar, Concept ve Youth Republic.
Web sitesinde verilen bilgilere göre ReLiga'da tüm maçlar
Etiler Akatlar Mayadrom Halı Saha Tesisleri'nde oynanacak. Siz de gidip yerinde izlemek isterseniz iletişim bilgilerine
buradan ulaşabilirsiniz.
Ayrıca
ReLiga Facebook sayfasında güncel bilgileri, maç özetleri ve röportaj videolarını ve fotoğrafları görebilirsiniz.
Reklam sektörünün futbol turnuvası ReLiga ile ilgili bir de tanıtım filmi bulunuyor.
Kala Film ve
Animasyon Cumhuriyeti'nin birlikte ortaya çıkardığı filmi aşağıda izleyebilirsiniz.