Reidin Yeniden OctoStory İle!

Ajans Haberleri, Haberler 07 Şub 2018
Reidin Yeniden OctoStory İle!

Doğuş Grubu yeni yatırımlarından olan lider gayrimenkul bilgi şirketi Reidin Türkiye,önceki iki yılda olduğu gibi, kreatif ve dijital ajansı olarak OctoStory ile anlaştı.

Reidin, erişimi zor, kapsamlı ve güncel gayrimenkul veri ve bilgilerini kullanıcı dostu ve akıllı internet çözümleri ile gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlıyor. Aynı zamanda Veri & Araştırma, Teknoloji Ekipleri ve Global Bilgi Ortaklarıyla kullanıcılarına kapsamlı ve detaylı gayrimenkul bilgi, analiz ve araştırmaları sunuyor.

2016’nın son çeyreğinden itibaren kullanıcı arayüzü tasarımları, kullanıcı deneyimi stratejisi ve diğer kreatif projelerde de OctoStory ile çalışan Reidin Türkiye, yeni yılda da tüm bu çalışmalarını OctoStory’ye emanet etti. 2017 yılınının son çeyreğini verimli geçiren OctoStory, 2018 yılına da bu anlaşmayla hızlı bir giriş yaptı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Yönetiminde LknSuite Ile Yeni Dönem Başlıyor! Elon Musk’ın Falcon Heavy Roketi Tarih Yazdı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.