Red Bull Kreatif Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 17 Şub 2014
Red Bull Kreatif Ajansını Seçti!

Red Bull açtığı konkur sonucunda kreatif ajansı ve dijital ajansını Youth Republic olarak belirledi.

Geçtiğimiz günlerde kreatif ajansını seçmek amacıyla konkur açan Red Bull, yeni kreatif ve dijital ajansını Youth Republic olarak belirledi.  Kazanan ajansı kendine özgü bir yorumla duyuran marka, Youth Republic’e bir sürpriz hazırladı.

Red Bull yeni kreatif ajansı Youth Republic’e bir vinç aracılığıyla üzerinde QR kod bulunan dev bir kutu hediye etti. Kutuyu açan ajans çalışanları “Welcome to the World of Red Bull” yazısı ile birlikte birçok Red Bull ile karşılaştı. Ardından Red Bull arabaları ile gelen Red Bull marka ekibi tarafından yeni kreatif ajanslarının Youth Republic olduğu açıklandı.

red bull youth republic

Gençlerle ilgili yaptığı araştırmalarla tanınan dijital reklam ajansı Youth Republic; Vodafone, Ülker, Unilever, Finansbank gibi dev markalara hizmet vermeye devam ediyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Socialbakers 26 Milyon Dolar Yatırım Aldı Twitter Arayüz Tasarımını Tekrar Yeniliyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.