Rebirth’den Çok Akıllı Bir Uygulama: Makel SmartHome!

Rebirth’den Çok Akıllı Bir Uygulama: Makel SmartHome!

Akıllı ev ve otomasyon sistemleri üreten Makel’in Rebirth imzalı mobil uygulaması “Makel SmartHome” yayınlandı.

Teknoloji ile internetin bir araya gelmesi ile gün geçtikçe hayatımıza daha çok giren akıllı sistemler insanlara konforlu yaşam ve enerji maliyetlerini kontrol altına alma imkanı veriyor. Elektrik malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından Makel de yeni projesi ile akıllı ev sistemlerini mobil uygulamaya taşıdı.

Başarılı kullanıcı deneyimini tasarımlarına imza atan Rebirth Digital ile işbirliği yapan Makel, “SmartHome KNX” adındaki akıllı ev uygulamasını yayınladı. SmartHome KNX sayesinde Android tablet ve telefonunuzdan tek tuşla evinizi yönetebiliyor; aydınlatma, dimmer, perde-jaluzi, termostat gibi cihazlarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Enerji takibi, alarm yönetimi, periyodik ya da münferit görev tanımlama, ip kameralarınızı izleme, diğer kullanıcılarla mesajlaşma gibi özellikleri kullanabilmek de uygulamanın sunduğu diğer imkanlar arasında yer alıyor.

Rebirth’den Akıllı Bir Uygulama: Makel SmartHome

Arayüzleri Rebirth tarafından hazırlanan Makel SmartHome uygulamasına Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Epique Island’ın Web Sitesi Yayında Fibabanka’dan “Instagram Kredi Kampanyası” →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.