Reaction Company 2020’ye Hazır!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Ara 2019
Reaction Company 2020’ye Hazır!

Reaction Company, dijital reklamcılığı markanıza en iyi şekilde entegre ederek, iletişim stratejisi ve kurumsal kimlik oluştururken; sosyal medya yönetiminde uzman bakış açısı ile bütünleşik pazarlama hizmeti sunan, Influencer & Celebrity Marketing üzerine kurulmuş dijital iletişim ajansıdır.

2019 yılı boyunca, her yönden hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Reaction Company, 2019’un birbirinden sağlam ve eğlenceli fikirlerin hayata geçişi; revizesi-mesaisi ile sabahladıkları geceleri, çiçeği- tebriği ile unutulan tüm tatlı yorgunluklarıyla Reaction Company için bol keyifli ve verimli geçen bir sene olduğunu paylaştı.

Reaction Company ekibi olarak, 2019’u birlikte paylaştıkları herkese teşekkür ettiler! Ayrıca, 2020’yi heyecanla beklediklerini sosyal medya hesapları üzerinden yayınladıkları showreel ile yansıttılar.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turizm Sektöründen 5 Markanın Web Sitesi Clockwork’e Emanet GÖN, Dijital Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.