Pure New Media Müşteri Portföyüne 3 Yeni Marka Ekledi

Ajans Haberleri, Haberler 15 Oca 2016
Pure New Media Müşteri Portföyüne 3 Yeni Marka Ekledi

Bünyesinde bulundurduğu birçok markanın sosyal medya iletişimini başarıyla sürdüren dijital iletişim ajansı Pure New Media; müşteri portföyüne Bolulu Hasan Usta, Güral Porselen ve CarrefourSA’yı ekledi.

Tatlı üretimine 1982 yılında İzmir Kemeraltı’nda küçük bir dükkanla başlayarak, gerçek malzemelerle gerçek lezzetler üreten Bolulu Hasan Usta, mutfaktaki bu samimiyetini dijital dünyada da devam ettirmek için Pure New Media ile çalışmaya başladı. Marka ve dijital ajans, birbirinden lezzetli ve güzel görünümlü tatlıları, esprili bir şekilde sosyal medya hesaplarına da aktarıyor.

1989 yılında kurulan ve Kütahya’nın asırlara dayanan porselen deneyimini modern çağın teknolojisiyle birleştirerek 52 ülkeye ihraç eden Güral Porselen; globalleşen dünyada ülkemizi başarıyla temsil etme hedefiyle, dijital ve sosyal medya çalışmaları için Pure New Media ile anlaştı.

CarrefourSA 800’e yakın mağazası ve müşteri ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesiyle cevap verme vizyonuyla, Türkiye’nin en beğenilen perakende market zincirlerinden biri. Sabancı Holding ve Carrefour şirketlerinin ortaklığında oluşan CarrefourSA da dijital çalışmaları için Pure New Media ile birlikte samimi bir dille dijital ve sosyal medyada yer alacak.

2007 yılından bu yana dijital iletişim odaklı kampanyaları ve 360 derece projeleri ile hizmet veren Pure New Media’nın portföyünde ayrıca Opet, Allianz, Philips, Sırma, Garanti, Vogue gibi markalar bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin 2015 Yılı Instagram Haritası MASSK Gaming Ajansı’nın Yeni Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.