Pupa 2016’ya MotionB Dijital İle Hazırlanıyor!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Ara 2015
Pupa 2016’ya MotionB Dijital İle Hazırlanıyor!

Pupa 2016 yılında Google, sosyal medya reklamları ve sosyal medya yönetimi için MotionB Dijital ile çalışmaya karar verdi.

9 şehirde 13 mağazasıyla en yaygın Apple Premium Reseller olan Pupa, 2015’in sonunda Black Friday ve Cyber Monday için MotionB Dijital ile kurguladıkları dijital kampanya ile Apple tutkunlarını sevindirdi. Kampanya kapsamında özellikle teknolojiyle ilişki kurma biçimimize yenilik ve farklılık getiren Apple Watch ve iPad’in yeni versiyonu iPad Pro büyük ilgi gördü.

2016’da Giyilebilir Teknolojinin daha da trend olması beklenirken, bu alanda çığır açan Apple Watch’ın Apple severlerin vazgeçilmezi olacağı öngörülüyor. Biz de MotionB ve Pupa’nın Apple Watch için şimdiden tasarlamaya başladığı özel kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz.

Pupa’nın 2016 hedefi mağaza açılışları ile büyümeye devam etmenin yanı sıra pupadankapiniza.com online satış sitesi ile Pupa’nın hizmet kalitesini tüm Türkiye’ye deneyimletmek.

Bunun için yeni yılda daha aktif dijital çalışmalar yapacak olan Pupa; Google, sosyal medya reklamları ve sosyal medya yönetiminde MotionB Dijital ile ilerleme kararı verdi. Apple ürünleri hakkında gelişmeleri ve kampanyaları takip etmek, Apple ürünlerini Pupa üzerinden satın almak için markanın Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yumoş’un Dijital Ajansı Tribal Worldwide İstanbul Oldu! Mbsays Star Wars’ı E-Postalara Taşıdı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.