Profilo Facebook Uygulaması: Sevgi Ayrıntıda Gizlidir

Profilo Facebook Uygulaması: Sevgi Ayrıntıda Gizlidir

Profilo, Anneler Günü için yayınladığı Facebook uygulaması ile annelere çok özel bir sürpriz hazırlama imkanı veriyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Anneler Günü’nün yaklaşması vesilesiyle yayınladığı Facebook uygulaması ile takipçilerine annelerine mozaikten oluşan fotoğraflar gönderme imkanı veriyor. Uygulamaya katılanlar anneleriyle çektikleri fotoğraflarını farklı aşamalardan geçirerek mozaik haline getiriyor. Ardından fotoğrafı anneleri ile ya da arkadaşları ile paylaşabiliyor.

“Sevgi Ayrıntıda Gizlidir” isimli uygulamaya katılanlar ilk olarak anneleri için sevgi dolu bir mesaj seçiyor. Ardından ana fotoğrafı ve mozaiği oluşturacak diğer fotoğrafları seçen katılımcılar birkaç basit adımla çok güzel bir kolaj elde ediyorlar.  Katılımcılar fotoğrafları bilgisayarlarından ve Facebook profillerinden seçebildiği gibi Instagram hesaplarına da kolayca bağlanarak fotoğraf aktarabiliyorlar.

profilo facebook uygulama

Uygulama kullanıcılara oldukça geniş seçenekler sunuyor. Mozaik tamamlanırken detay karelerin boyutları ayarlanabiliyor ve sonradan fotoğraf eklenip çıkartılabiliyor. Katılımcılar elde ettikleri mozaiği Facebook ve Twitter’da paylaşabiliyor, Facebook ya da Twitter kapak fotoğrafı yapabiliyor ya da bilgisayarına indirebiliyor.

facebook anneler günü uygulama

Profilo’nun her ayrıntısına kadar düşünülmüş “Sevgi Ayrıntıda Gizlidir” uygulamasına katılanlar annelerine değerli bir sürpriz hazırlarken aynı zamanda yapılacak çekilişle de sürpriz hediyeler kazanma şansı elde ediyor.

ArnoBrasco tarafından hazırlanan uygulamaya katılmak ve 11 Mayıs Pazar Anneler Günü öncesinde annenize farklı bir sürpriz yapmak isterseniz Profilo Ev Aletleri Facebook sayfasına uğrayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Asosyal Olmak İsteyenler İçin Mobil Uygulama: Cloak ING Emeklilik Facebook Kampanyası: 2033’te Ne Kalır? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.