Profilo’dan Duygulandıran Yılbaşı Virali: Annem

Profilo’dan Duygulandıran Yılbaşı Virali: Annem

Profilo Ev Aletleri, yeni yıla girerken yayınladığı yılbaşı virali Annem ile anne ve çocuklarına sıcak bir selam gönderiyor.

Annelerin en büyük yardımcısı olarak marka kimliğini konumlandıran Profilo, yeni yıla girmeye hazırlandığımız bugünlerde yayınladığı viral amaçlı reklam filmi ile güldürürken duygulandırıyor. “En güzel yılbaşı annelerimizin yanıbaşı ” sözüyle yola çıkan marka, yeni yıl filmini sosyal medya üzerinden #EnGüzelYılbaşı hashtagi ile duyuruyor.

Rafineri imzalı kampanyada, Kibariye’nin “Annem” şarkısının sözleri yılbaşı partileri için uyarlanmış. Film, yeni yıla girerken annelerini evde bırakıp eğlenceli olduğunu düşündükleri partilere giden çocukların hikayesini aktarıyor. Evlerinde annelerinin dizi dibinde huzur içinde yeni yıla girmek yerine dışarı çıkan çocuklar; tıkabasa dolu mekanlar, tuhaf partiler ve gürültülü ortamlarla karşılaşıyor.

 
Profilo’nun yılbaşı filmi “Annem”in sosyal medyada kısa süre içinde dillere dolanması bekleniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çanakkale Seramik Sosyal Medya Kampanyası: Hayalimdeki Banyo Citroën Facebook Uygulaması: Tarzım Budur →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.