Président Peynir, Türkiye’deki Web Sitesini POMPAA’ya Emanet Etti

Projeler, Web siteleri 20 Kas 2019
Président Peynir, Türkiye’deki Web Sitesini POMPAA’ya Emanet Etti

Avrupa’nın lider peynir markalarından Président, şimdi Türkiye’de üretilmeye başlandı. Président Peynir’in Türkiye’deki web sitesi POMPAA’nın uzman ekibi tarafından hazırlandı.

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi Ak Gıda’nın çatısı altında Türkiye’ye giriş yapan Président Peynir, 1933’te Fransa’nın Laval kasabasında 34 litre süt ile üretime başlamıştı. Şimdi ise geldiği noktada dünyanın en büyük gıda şirketlerinden biri ve Avrupa’nın en büyük süt toplayıcısıdır.

Grup Lactalis’e bağlı olarak üretim faaliyetlerini devam ettiren Président Peynir, 85 yıllık bir deneyim ve dünya standartlarındaki üretim kalitesiyle, 3 çeşit peyniri tüketicinin beğenisine sundu. Avrupa lezzetleriyle eşdeğer ürün portföyü; Türk tüketicinin damak tadını ve tercihlerini göz önünde bulundurarak, orta derecede aromatik ve belirli süre olgunlaştırılmış peynirlerden seçildi.

president-peynir-pompaa-Dijital-Ajanslar

POMPAA’nın uzman ekibi tarafından hazırlanan web sitesi, tüm cihazlardan sorunsuzca ziyaret edilebiliyor. Peynirin sadece kahvaltıda değil ara ve ana öğünlerde de tüketimini desteklemek için eklenen “Lezzet Önerileri” ile zenginleşen site, kullanıcı odaklı yapısıyla da ziyaretçilerin aradıkları içeriğe kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Web sitesini www.presidentpeynir.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

president-peynir-pompaa-Dijital-Ajanslar-2
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bizde Eğlence Moda “BEBETO TAYFA” Eğlenceyi başlat! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.