Positive Uzmanlığı İle Geliştirilen Piyalepaşa İstanbul Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 11 Eki 2016
Positive Uzmanlığı İle Geliştirilen Piyalepaşa İstanbul Web Sitesi Yayında

Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul’un Positive A Digital Approach tarafından geliştirilen yeni internet sitesi yayına girdi.

İstanbul’un en eski ve göz alıcı semtlerinden biri olan Piyalepaşa’da inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesinin Positive A Digital Approach uzmanlığı ile geliştirilen yeni internet sitesi yayına girdi.

Konut, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan yepyeni bir semt olarak tasarlanan projenin en iyi kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlayan internet sitesi, tıpkı Piyalepaşa semti gibi ziyaretçilerini ilk bakışta içine çekiyor.

Canlı fotoğraf animasyonları ile fark yaratan, www.piyalepasa.com.tr adresinden ulaşılabilen site, tüm yönleri ile Positive’in alanındaki deneyim ve uzmanlığını yansıtıyor.

piyalepaşa istanbul web sitesi

Positive A Digital Approach; 2005 yılında çoklu platform, strateji, tasarım ve geliştirme ajansı olarak kuruldu. Öncelikli olarak perakende sektörü için, e-ticaret ve omni-commerce platform geliştirme, UX & UI tasarım, strateji, servis tasarımı hizmetleri veriyor. B2C / B2B platformlar, mobil uygulamalar, mağaza içi satış platformları, click&collect, self-checkout ve predictive marketing konularında Omni-Kanal odaklı çözümler sunuyor.

Aralarında Web Awards, Altın Örümcek’in de yer aldığı yurtiçi ve yurt dışında 50’nin üzerinde ödülü olan Positive, İstanbul ve Ankara’da konusunda uzman ekibi ile Koçtaş, Toyzz Shop, Pronet, Boyner, Isuzu, Anadolu Sağlık Merkezi gibi pek çok markaya hizmet veriyor. Özellikle geliştirdiği yenilikçi projeler ile perakendenin dijital dönüşümünde önderlik etmeyi hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yudum’dan Lezzet Dolu Bir Oyun: Kızartma Ustası Kalben’in Rol Aldığı “GarantiOne” Reklamı Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.