Popüler Dil Öğrenme Platformu Muzzy BBC, Arama Motoru Pazarlaması İçin Kubix Digital İle Çalışıyor!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Nis 2019
Popüler Dil Öğrenme Platformu Muzzy BBC, Arama Motoru Pazarlaması İçin Kubix Digital İle Çalışıyor!

Çocuklara özel dil öğrenme platformu Muzzy BBC, Avrupa ülkelerine yönelik SEO ve SEM çalışmaları için Kubix Digital ile anlaştı. Ajans, Muzzy BBC’ye ayrıca Google Analytics Danışmanlığı hizmeti de veriyor.

Muzzy BBC, çocukların ana dilleri dışında ikinci ve hatta üçüncü bir dili öğrenmeleri için British Broadcasting Corporation (BBC) tarafından yaklaşık otuz yıl önce geliştirilen bir eğitim platformu. Sevimli Muzzy ve onun eğlenceli arkadaşlarını konu alan platform, keyifli video ve içeriklerle çocukların dil öğrenimi için en verimli dönemlerini hedefliyor. Muzzy, çocukların ezberleme, tatbikat olmadan tekrarlama, görsel, işitsel ve bağlamsal olarak anlamlandırma gibi yeteneklerini geliştirerek dil öğrenmelerine destek olurken, yüzlerce etkinlik ve oyun ile birlikte 1200 kelimelik geniş bir kelime hazinesi de sunuyor.

Eğitim alanında birçok ödüle layık görülen Muzzy BBC, İngiltere ve ABD’den, Meksika ve Japonya’ya birçok ülkedeki ebeveynler tarafından kullanılıyor. Program ayrıca Kanada ve Fransa gibi ülkelerde ulusal müfredata eklenirken; Tayland’dan Türkiye’ye kadar birçok ülkede bazı devlet okullarında ve özel okullardaki eğitime dahil edildi.

SEO & SEM ajansı Kubix Digital ile işbirliği yapan Muzzy BBC, Avrupa pazarındaki arama motoru reklamları ve arama motoru optimizasyonu çalışmalarına hız verdi. Şirket bu süreçte sunduğu hizmetleri daha fazla kitleye duyurmayı hedeflerken, elde ettiği sonuçları en doğru şekilde ölçümlemek ve analiz etmek için de Kubix Digital’dan Google Analytics Danışmanlığı hizmeti almaya başladı.

Geçtiğimiz yıl Berlin’de açılan yeni ofisi ile birlikte uluslararası faaliyetlerini hızlandıran Kubix Digital; Muzzy BBC ile birlikte yabancı müşterilerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Horizon Interactive Awards’dan MediaClick'e 3 Ödül PEAKUP’IN Dijitali Clicks’us Digital’a Emanet! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.