Popeyes Türkiye’nin Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 02 Şub 2016
Popeyes Türkiye’nin Web Sitesi Yenilendi

Türkiye’deki faaliyetlerine 2007 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. bünyesine katılmasıyla başlayan Popeyes, kurumsal web sitesini yeniden Woohoo Digital imzasıyla yeniledi.

Kullanıcı alışkanlıkları ve gelişen dijital dünya trendleri dikkate alınarak yenilenen web sitesi, mobil internet erişiminin yoğun kullanımı da göz önünde bulundurularak, 3 farklı ana boyut desteğiyle responsive yapıda ve retina ekranlı cihazlar da dikkate alınarak hazırlandı.

Web sitesi bünyesine entegre edilen online sipariş altyapısıyla, internet erişimi olan herhangi bir cihaz üzerinden üye olarak kolaylıkla sipariş verebilmek mümkün.

Yenilenen web sitesi tarafında göze çarpan bir diğer yenilik ise restoranlar sayfası oldu. Google Maps entegrasyonu ile desteklenen sayfa üzerinden kendinize en yakın Popeyes restoranını kolayca bulabilmeniz mümkün.

Popeyes  Web Sitesi

Popeyes Türkiye hakkında tüm kampanyaları takip edebileceğiniz, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz, dilediğiniz zaman sipariş verebileceğiniz ve tüm gelişmelerden anlık haberdar olabileceğiniz web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Delightful Stories: Görme Engelli Sörfçünün Dalgalarla Dansı Mavi’den Gençlere Özel Sosyal Platform: ilovemavi.com →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.