POMPAA, 15. Altın Örümcek Web Sitesi Ödülleri’nden Başarıyla Döndü!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Kas 2017
POMPAA, 15. Altın Örümcek Web Sitesi Ödülleri’nden Başarıyla Döndü!

2012 yılında kurulan İstanbul merkezli görsel iletişim tasarımı ajansı POMPAA, kısa geçmişine rağmen başarılarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor.

Ajans, 31 Ekim Salı günü Uniq Hall’de düzenlenen ve 34 kategoride toplam 1753 projenin yarıştığı 15. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “En İyi Web Sitesi” ödülü başta olmak üzere katıldığı kategorilerin 4 tanesinden birincilik, iki ikincilik ve bir üçüncülük ödülüyle döndü.

British Council’in sanatı dijital ortama taşıyan ve Türkiye’de bir ilk olan projesi Dream Exhibition için yaptığı web sitesiyle; etkinlik & kültür sanat, mobil web sitesi ve mikro web sitesi kategorilerinde birincilik ödülü alan POMPAA, aynı zamanda yine Dream Exhibition projesiyle “En İyi Web Sitesi” ödülüne layık görüldü.

Ajans, restoran & cafe kategorisinde KasapDöner web sitesiyle ikinci olurken aynı kategorinin halk oylamasında ise birincilik elde etti. Yiyecek & içecek kategorisinde ise aynı web sitesiyle birincilik ödülünün sahibi oldu.

Eğlence kategorisinde Pozitif web sitesiyle ikincilik alan ve eğitim kategorisinde Tasarım Vakfı web sitesiyle üçüncülük alan POMPAA, gerçekleştirdiği başarılı web sitesi projeleriyle sektörde yerini sağlamlaştırdı.

POMPAA’nın ödül aldığı web sitelerine linklerden erişebilirsiniz:

En İyi Web Sitesi: http://dreamexhibition.britishcouncil.org.tr/
Restoran & Cafe Kategorisi & Yiyecek & İçecek : http://kasapdoner.com/
Eğlence Kategorisi: http://pozitif.com/
Eğitim Kategorisi: http://tasarimvakfi.org/

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook, Reklam Amacıyla Kullanıcıları mı Dinliyor? Creaturk’ün Projesine Altın Örümcek’ten Birincilik Ödülü! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.