Polisan Facebook Yarışması: Aşkını Tazele

Polisan Facebook Yarışması: Aşkını Tazele

Duvar boyaları ile mekanlarınızı güzelleştiren Polisan Boya, Facebook yarışması “Aşkını Tazele” ile sevdiklerinize sürpriz yapma fırsatı sunuyor.

Sosyal medyaya hızlı bir giriş yapan boya markası Polisan, 14 Şubat Sevgililer Günü için hayata geçirdiği “Aşkını Tazele” Facebook yarışmasıyla sevgilinize ya da eşinize sürpriz bir hediye sunma fırsatı veriyor.

Bona Digital tarafından hayata geçirilen yarışmaya katılmak isteyenler, sevgilileriyle ya da eşleriyle çekilmiş fotoğraflarını Polisan Facebook uygulamasına yüklüyorlar. Ardından sevdiklerinin ismini ilgili alana giren yarışmacılar karşılarına çıkan fotoğraf filtrelerinden birini tercih ederek fotoğraflarına en çekici efekti veriyorlar.

Yarışmacılar fotoğraflarını renklendirdikten sonra dilerlerse bilgisayarlarına kaydedebiliyor, yazdırabiliyor ya da arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Yarışma sonunda kurul tarafından seçilecek en güzel 3 fotoğrafın sahibini ise birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

polisan facebook yarışması

Polisan Aşkını Tazele yarışmasına katılmak ya da ayrıntılı bilgi edinmek için Polisan Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola’dan İçerik Bazlı Dijital Proje: Merak Ettim En Çok İzlenen Viral Reklamlar 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.