PlayStation’ın Star Wars Battlefront II Reklamı, Filmdeki Mücadeleyi Gerçeğe Taşıyor

PlayStation’ın Star Wars Battlefront II Reklamı, Filmdeki Mücadeleyi Gerçeğe Taşıyor

PlayStation’ın “Star Wars: Battlefront II” oyununu duyurmak için hazırladığı reklam filmi, komşu iki gencin çocukluktan başlayan mücadelesini konu alıyor.

BBH New York’un yarattığı “Star Wars Battlefront II – ‘Rivalry’ Live-Action Trailer” isimli kampanya filminde çocuk yaşlardan itibaren Star Wars hayranı, Dark Side’dan (Karanlık Taraf) bir genç kadın ve Jedi olan bir genç erkeğin mücadelesi, filmdeki savaş sahnelerinin gerçek dünyaya taşındığı, heyecan ve aksiyonun hiç bitmediği bir atmosferle aktarılıyor.

Erkek, çocukluğunda Luke Skywalker’ın oyuncak figürleriyle oynarken, o zamanlar aynı yaşlarda olduğu kız ise Darth Vader kostümü giyip dolaşmayı ve çocuğa sert bakışlarıyla gözdağı vermeyi seviyor. Yıllar içinde, aralarındaki rekabet büyüyor ve reklam filmi, Star Wars’tan fırlamış büyüleyici savaş sahneleriyle birlikte, park yeri için bile tartışan ikili arasındaki bitmek bilmeyen mücadeleyi anlatıyor.

Yetişkinliğe adım attıklarında, evde PlayStation’ın başında Star Wars: Battlefront II oynayan erkek, genç kadın tarafından kontrol edilen, gerçek boyutlardaki bir AT-AT’nin saldırısına uğruyor…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Firstage, Müzisyenleri Evinize Getiriyor Debenhams, Sosyal Medya Çağında Bir Külkedisi Masalı Anlatıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.