Play-Doh ve Bubu’nun Dijital Ajansı MotionB Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 19 Eyl 2017
Play-Doh ve Bubu’nun Dijital Ajansı MotionB Oldu

Ceren Kırtasiye bünyesindeki Play-Doh ve Bubu, dijital reklam çalışmaları için MotionB Dijital ile anlaştı.

Ceren Kırtasiye tarafından üretilen ve satışa sunulan Play–Doh kırtasiye ürünleri, canlı ve yoğun renkleriyle çocuklar için okulu daha da renkli ve eğlenceli hale getiriyor.

Çocukların görsel hafızalarının güçlenmesini, kavrama yeteneklerinin artmasını, el ve göz koordinasyonlarının uyumunu geliştiren Bubu markası da Ceren Kırtasiye güvencesi ile üretim yapıyor.

Ürün gamı hızla büyüyerek binlerce oyuncak ve kırtasiye malzemeleriyle geniş bir çeşitlilik gösteren Play-Doh ve Bubu kırtasiye markaları dijital alanda MotionB Dijital ile daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

MotionB Dijital, kırtasiye sektörünün köklü ve lider firmalarından Ceren Kırtasiye’nin dijital alandaki kampanyalarının yönetimi ve markanın görünürlüğünü ileri düzeye taşımayı hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gri Creative Projelerine Web Awards’tan 2 Ödül Kubix Digital Oscar Yolunda →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.