Pizza Vegas’ın Dijital Ajans’ı Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Mar 2015
Pizza Vegas’ın Dijital Ajans’ı Diverseffect Oldu!

Alternatif pizza çeşitleri ve dilim pizza vurgusuyla farklılık yaratarak piyasaya hızlı bir giriş yapan Pizza Vegas tüm dijital çalışmaları için Diverseffect Dijital Reklam Ajansı ile anlaştı.

En son 14 Şubat Sevgililer Günü döneminde Altınbaş için tasarlayıp yayına aldığı “Senin Taşın Hangisi?” uygulaması ile dikkat çeken ajans, 2015 yılında müşteri portföyünün büyüyeceği haberini vermişti. Diverseffect, Pizza Vegas ile anlaşmasıyla lezzetli bir işe imza atmış oldu.

Tasarım ve yazılımı Diverseffect ekibi tarafından tamamlanan Pizza Vegas’ın yeni web sitesi çok yakında yayına alınacak. Yeni web sitesinin e-ticaret yönetimi ve sosyal medya çalışmaları da ajans tarafından yürütülecek. Diverseffect’in bu ortaklığı sayesinde Pizza Vegas önümüzdeki günlerde bol bol timeline’larımıza düşeceğe benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hedef Filo’nun Dijital Ajansı Woohoo Digital Oldu! Tatilstil’in Dijital Ajansı OnAdWorks Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.