Pizza Vegas’ın Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 08 Mar 2016
Pizza Vegas’ın Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu

Dilim pizzalarıyla ün salan ve kısa sürede ciddi bir fan kitlesine sahip olan Pizza Vegas, tüm dijital çalışmalarını yürütmek için Ahtapot Sosyal Medya ile anlaştı.

Türkiye’nin en büyük restoran zincirlerinden biri olan Köfteci Ramiz’in de dijital iletişim çalışmalarını yöneten Ahtapot Sosyal Medya, bu alandaki başarısını gün geçtikte artırıyor. Ajans son olarak tüm dijital iletişim çalışmalarını yürütmek üzere Pizza Vegas ile anlaştı.

Ahtapot Sosyal Medya’nın “Askıda Ne Var” isimli sosyal girişimine de destek olan Pizza Vegas, üniversite öğrencilerinin ücretsiz pizza yemesini sağlarken, dilim dilim mutluluk dağıtmayı da ihmal etmiyor. Kendisini Ahtapot’un güçlü kollarına bırakan yeni nesil pizza markası, dijital dünyada sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Elle Shoes’un SEO ve SEM Ajansı Sempeak Oldu Superfresh Yeni Dijital Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.