Pizza Hut’ın Dijital İletişim Ajansı Mbsays Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Şub 2017
Pizza Hut’ın Dijital İletişim Ajansı Mbsays Oldu!

Amerikan stili pizza üzerine uzmanlaşmış uluslararası restoranlar zinciri Pizza Hut, dijital iletişimde yola mbsays ile çıkıyor!

2016 yılında birçok yerli ve global markanın dijital iletişimini üstlenerek dikkatleri üzerine çeken Mbsays, 2017 yılına da hızlı bir giriş yaparak dünyanın lider markaları arasında yer alan Pizza Hut’ın dijital iletişim ajansı oldu.

Marka portföyü her geçen gün genişleyen mbsays sektörde “Bir Duramama Hali” mottosu ile biliniyor. “Dünyanın en meşhur pizzası” sloganıyla bugün dünya genelinde 135 ülkede hizmet veren, her geçen gün açtığı yeni restoranları ve ürün yelpazesine eklediği ürünleriyle dikkat çeken, pizzanın öncü markaları arasında yer alan Pizza Hut, mbsays’in dijitaldeki gücünden beslenerek marka iletişimine yeni bir tat katmayı amaçlıyor.

Mbsays; Eti Form, Bocchi, Allianz, Eczacıbaşı, Fakir, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Vehbi Koç Vakfı gibi büyük markalara hizmet veriyor.

Künye:

Kurucu Ortak, Ajans Başkanı: Yeşer Sarıyıldız
Stratejist – Metin Yazarı: Zihni Başsaray
Prodüksiyon: Özde Dereli
Hesap Yöneticisi: Emre Vardar
Görsel Yönetmen: Enes Tural
Müşteri İlişkileri: Neyire Katipoğlu

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İnternet Ve Sosyal Medya Kullanıcı İstatistikleri 2017 Anadolu Etap ve Doal Meyve'nin Vitamini Clockwork’te! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.