Pixel Fotoğraf IPhone Uygulaması: Pixel Is Data

Pixel Fotoğraf IPhone Uygulaması: Pixel Is Data

Çektiğimiz fotoğraflar genelde gerçek hayattan kesitlerimiz. Instagramda çekip paylaştığımız fotoğraflara bir bakın, kendi fotoğraflarımız, arkadaşlarımız, evcil hayvanlarımız ve sosyal hayatımız…

Peki, fotoğraflarımıza sanatsal özellikler katamaz mıyız?

 

 

Bu soruyu sorarak yola çıkan Users Studio ekibi, “Pixel Is Data” uygulamasını yaratmış. Bu uygulama fotoğraf filtrelemek için kullanılıyor ve orjinal fotoğrafların CMOS sensör datasını kullanarak pixel ağırlıklı “keskin imajlar” oluşturuyor.

En son çektiğiniz fotoğrafları “vintage” görünümlü filtrelerle düzenlemek yerine Pixel Is Data uygulaması ile fotoğrafın ana renklerine ulaşarak, renk değerine göre, bulanık, üçgen şekilli ya da çizgili pixeller ile ekspresyonizm ve empresyonizm akımlarına katkıda bulunabilirsiniz. Hatta fotoğraflarınızı sosyal medya’da paylaşarak yeni bir estetik yaratabilir ve arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz.

 

iphone  uygulamasi pixel

 

Bu uygulama, telefonda çektikleri fotoğrafları Instagram filtreleri haricinde farklı düzenlemek isteyen kullanıcılar için düşünülmüş. Instagram’da bulunan filtre alternatifleri gibi, bu uygulamada da fotoğraflarınıza farklı efektler verebiliyorsunuz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni Audi R8 Pre-Roll Youtube Reklamı Vine Projesi: #lowesfixinsix →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.