Pino’dan Facebook’ta Nostalji Serüveni: #BirZamanlar

Pino’dan Facebook’ta Nostalji Serüveni: #BirZamanlar

1978’den beri Eskişehir’in lezzet markası olan Pino,  Sıradışı Digital  ile geçmişe duyulan özlemi sosyal medyaya taşıyor.  Eski günleri yeniden hatırlatacak #BirZamanlar kampanyası, herkesi nostaljik anıları paylaşmaya davet ediyor.

Geçmiş yıllarda “Lezzetin Tarihine Yolculuk” kampanyası ile sosyal medyada çok ses getiren Eskişehir’in fastfood markası Pino, bu yıl da hazırladığı “Bir Zamanlar” kampanyası ile sosyal medyada eski günlerin özlenen hatıralarını yeniden canlandırmayı amaçlıyor. Dijital dünyada nostalji rüzgarları estirecek bu özel kampanya, Pino takipçilerini çocukluk oyunları, nostaljik eşyaları, sararmış fotoğraf ve mektuplarıyla sosyal medyada buluşturmayı hedefliyor.

Pino’nun dijital ajansı Sıradışı Digital tarafından sosyal medya kampanyası olarak kurgulanan proje, Pino takipçilerine Facebook ve Instagram üzerinden ulaşıyor. Kampanyadaki her paylaşım retro konsept olarak tasarlanan vektörel çerçevelerden ve özlem dolu cümlelerden oluşuyor.

#BirZamanlar hashtagi ile paylaşılacak nostaljik karelere takipçilerinden de destek bekleyen lezzet markası, kullanıcıların en çok özlem duyduğu hatıraları paylaşmasına olanak tanıyor. Pino takipçileri nostaljik hatıraların fotoğraflarını paylaşırken, “bir zamanlar” o anların nasıl hissettirdiğini dile getirerek kampanyaya katılım sağlıyor.

Köklü lezzet geçmişine nostaljik bir bakış açısı kazandıran kampanyada, en çok beğeni alan kullanıcı içeriğine, en yaratıcı ve nostaljik paylaşımlara sürpriz hediyeler verilecek.

“Bir Zamanlar” kampanyasına katılmak ve nostaljik paylaşımları takip etmek için Pino’nun Facebook sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “Deneysel Bankacılık” Ödülden Ödüle Koşuyor Finansbank’tan Kamu Spotu Tadında Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.