Pınar Süt Yeni Dijital Ajansını Seçti: Wox Digital

Ajans Haberleri, Haberler 05 Eyl 2016
Pınar Süt Yeni Dijital Ajansını Seçti: Wox Digital

Sektörün lider süt markası Pınar Süt, dijital iletişim çalışmalarında interaktif reklam ajansı Wox Digital ile anlaştı.

“Sağlık, Lezzet ve Yenilik” parolasıyla 1973 yılından bugüne dek kullanıcılarına kaliteli ürünler sunan Pınar ailesi, sektöründe pazar lideri olan Pınar Süt’ün dijital iletişim çalışmaları için Wox Digital ile anlaştı. Yenilikçi yüzü ve lezzetiyle kullanıcılarına güven veren Pınar Süt, dijital yolculuğuna Wox Digital ile devam ederek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Wox Digital; Pınar Sade Süt, Pınar Denge Süt, Pınar Organik Süt ve Pınar Light Süt ürünlerinin hem sosyal medya yönetiminde hem de dijital kampanyalarında çözüm ortağı olacak.

Ramazan ayı kapsamında gerçekleştirilen “Mükellef Bir Sofra” ve “Dünya Süt Günü” kampanyalarının dijital ayağında ilk işbirliklerini gerçekleştiren Wox Digital ve Pınar Süt, birlikte son derece başarılı işlere imza atacaklarının sinyallerini de şimdiden verdiler.

Unilever, Fuji, Koç Holding, Danone gibi lider şirketlerin ve sektöründe öncü markaların, interaktif pazarlama projelerini yürüten Wox Digital; markalarına Pınar Süt’ü de ekleyerek, içerik pazarlaması, interaksiyon yönetimi ve yaratıcı çözümleriyle fark yaratmaya devam edeceğe benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vivense.com, SEO Çalışmaları İçin Bigbang Dijital'i Tercih Etti Migros, Tazedirekt’i Satın Alıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.