Photoshop’a Alternatif, Hepsi Bir Arada Fotoğraf Düzenleme Aracı

Grafik Tasarım, Projeler 26 Eki 2017
Photoshop’a Alternatif, Hepsi Bir Arada Fotoğraf Düzenleme Aracı

InVision’ın Studio adındaki fotoğraf düzenleme aracı, Adobe Photoshop’a rakip olmaya hazırlanıyor.

Tasarım anlayışını değiştirmek için yola çıkan InVision, yeni ve güçlü fotoğraf ve video düzenleme aracıyla, modern organizasyonlarda bilgisayar ekranlarında yaratılan tasarım ihtiyaçlarına bir yanıt niteliğinde ortaya çıktı. Dünyanın en iyi tasarım ekipleriyle çalışan Invision, dijital ürününü yaratmak için bu ekiplerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurdu ve kullanırken zevk duyacakları “Studio“yu geliştirdi.

Dijital deneyimler yaratmak için bir uçtan diğer uca uzanan hepsi bir arada bir platform yaratmak amacıyla geliştirilen Studio, tasarımcıların çalışmalarını yaptığı sırada parça parça uygulamalar kullanma derdini bitirmek istiyor ve onların iş akışını tamamen entegre bir çevre ile daha az karmaşık hale getirmeyi hedefliyor.

Adobe Photoshop’a ve Sketch’e rakip olabilecek nitelikteki Studio, günümüz ihtiyaçlarına ve tasarım süreçlerine uygun etkileyici dijital ürün tasarımı özelliklerine sahip. Studio; hızlı prototip, gelişmiş animasyon, duyarlı (responsive) ve paylaşılabilir tasarım sistemlerini içeriyor. Bu özelliklerin tümü, Invision’ın bulut tabanlı kolektif platformunda yer alıyor.

Aşağıdaki video, Studio tasarım aracının ilgi çekici özelliklerini yansıtıyor. Ocak 2018’den itibaren daha geniş kitlelere ulaşacak olan platform, hem Mac hem de PC kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Netflix ve Lyft, Yolcuları Paranormal Bir Gezintiye Çıkardı Philips, Annelerin Bitmek Bilmeyen Enerjisini Depoladı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.