P&G’nin Youtube Kanalı Salon #BanaBak Açıldı

P&G’nin Youtube Kanalı Salon #BanaBak Açıldı

P&G Türkiye’nin yeni nesil gençlik hareketi #BanaBak’ın Yotube kanalı açıldı: Salon #BanaBak.

P&G’nin geçtiğimiz yıl lansmanını gerçekleştirdiği #BanaBak Gençlik Hareketi’nin Yotube kanalı yayına başladı. Pantene, Head&Shoulders, Gillette, İpana, Oral-B, Orkid, Max Factor gibi kişisel bakım markalarının yer alacağı kanal; Özge Özpirinçci ile birlikte popüler vlogger’ların bulunduğu bir video ile duyuruldu.

Gençlere; çok fazla çaba harcamadan, kendilerini oldukları gibi kabul ettirebilecekleri mesajı verilen yeni nesil gençlik hareketinin video kanalında vloggerlar gençlerin ilgisini çekecek konularda yayın yapacaklar. Salon #BanaBak’ta Burcu Bakdur ve Lara Aysal Orkid ile Kızlar Arasında’da kız muhabbeti çevirecek, Aslı Özdel Pantene ile Pratik ve Havalı’da pratik saç ve makyaj modelleri gösterecek, Can Çelikay Gillette ile Gerçek Muhabbetler’de erkek muhabbeti yapacak, Nil Ertürk İpana-Oral-B ile Gülüşünü Göster Stilinle Hayata Karış’ta çabasız stil ve moda önerileri paylaşacak ve Uras Benlioğlu ve Ayşegül Kaplan ise Head&Shoulders ile Kız Kafası Erkek Kafası’nda muhabbetlerdeki kız ve erkek bakış açısının farkını ortaya koyan muhabbetler gerçekleştirecek. Salon #BanaBak kanalının takipçilerini ayrıca birbirinden farklı sürpriz hediyeler de bekliyor.

 
Tanıtım kapsamında Özge Özpirinçci ve ünlü vloggerlar 28 Şubat tarihinde İstanbul Üniversitesi’nde olacak. İlerleyen tarihlerde diğer üniversitelere de ziyaretler devam edecek.

Kanalın tanıtım videosu ilk 3 günde yaklaşık 15 milyon kullanıcıya ulaşırken, kanalın abone sayısı 43 bini buldu. Salon #BanaBak kanalına şuradan abone olabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fırat Plastik Kurumsal Web Sitesi Yenilendi Garanti Teknoloji’nin Yeni Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.