Pepsi’den Geçmişe Götüren Chatbot

Pepsi’den Geçmişe Götüren Chatbot

Pepsi için hazırlanan chatbot, kullanıcıları Pepsi kutusunun yıllar içindeki değişimini gösteren bir yolculuğa çıkarıyor.

Pepsi Middle East’in, teknoloji odaklı dijital ajans AliveNow iş birliğiyle hazırlanan “Pepsi Vintage Chatbot” kampanyası, Pepsi kutusunun yıllar içinde nasıl değiştiğini gösteriyor. Bu benzersiz Pepsi chatbot’u kullanıcıların kişiselleştirilmiş Pepsi kutuları yaratmasını, kutuların üzerine isimlerini yazabilmesini sağlıyor.

“Pepsi Vintage Chatbot”a Messenger’dan arama yaparak ulaşılabiliyor. Ya da chatbot’la etkileşime geçebilmek için https://m.me/PepsiVintageChatbot adresi ziyaret edilebiliyor. Chatbot, aynı zamanda kullanıcıların online olarak Pepsi satın alabilmesini de sağlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Burger King’in Instagram Stories’le Belirlenen Yeni Whopper’ı Samsung’dan Köpek Sahiplenenlere Ücretsiz Elektrik Süpürgesi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.